Logistyka
Szybki kontakt
Bio Planet S.A.
Wilkowa Wieś 7
05-084 Leszno
tel. (+48) 22 725-76-94
fax (+48) 22 725-68-06
mail: info@bioplanet.pl

Transport Bio Planet

Bio Planet korzysta z własnego zaplecza spedycyjnego oraz z usług wyspecjalizowanych firm logistycznych wyposażonych w chłodnie z możliwością regulacji temperatury podczas transportu. Dostawcy realizują swoje zadanie według ściśle określonego harmonogramu normowanego stosownymi umowami, zapewniającymi terminowość i rzetelność.

Harmonogram dostaw jest stale rozszerzany (obecnie docieramy do wszystkich większych miast w Polsce) - wprowadzamy nowe miasta docelowe (nowe trasy) oraz zwiększamy ilość dostaw w tygodniu w obrębie danej trasy. Nasi klienci informowani są o nadchodzących modyfikacjach z odpowiednim wyprzedzeniem (mail).

Szczegółowe informacje dotyczące dostaw - Departament Obsługi Klienta i Logistyki.

Realizacja zamówienia

Dokładamy wszelkich starań aby maksymalnie zoptymalizować proces realizacji zamówień, dlatego pierwszym krokiem na drodze współpracy z Bio Planet jest wyznaczenie terminów dostaw (konkretne dni tygodnia, na podstawie harmonogramu dostaw) oraz ustalenie terminów składania zamówienia w DOKiL (telefon, mail).

a) dostawa Bio Planet:
– dostawy realizowane są zgodnie z harmonogramem dostaw, prosimy o składanie zamówień najpóźniej do godz. 12.00 w dniu roboczym poprzedzającym dostawę (np. sklepy w Wałbrzychu, ponieważ dostawy realizowane są w każdy czwartek - prosimy o składanie zamówień najpóźniej do godz. 12.00 w środę),

b) spedycja:
- zamówienie należy składać nie później niż do godziny 15.00 na 2 dni robocze przed planowaną dostawą.

Zapraszamy <b>do współpracy</b>

Zapraszamy do współpracy

Proponujemy korzystne warunki handlowe oraz wybór produktów najwyższej jakości.

Zobacz więcej Czytaj dalej
Zobacz gdzie <b>kupisz</b>

Zobacz gdzie kupisz

Nie wiesz gdzie można kupić produkty ekologiczne z naszej oferty?

Znajdź najbliższy sklep Czytaj dalej

Odwiedź serwis gotujwstylueko

Portal poświęcony propagowaniu kuchni ekologicznej - smaczne przepisy, ciekawe porady i artykuły poświęcone tematyce eko! Czytaj dalej